KALİTELİ MUTFAK TASARIMLARIMIZ…YILDIZ PARK, uluslararası düzeyde özgün ve standartları yükselten kalitesiyle Belenco mutfak tasarımları ile göz dolduruyor.

Belenco kuvars yüzeyler %93’ü kuvars olmak üzere üstün nitelikli polimerlerden (bağlayıcılardan) imal edilmiş yüksek çizilme ve aşınma dayanımına sahip, kimyasallara dayanıklı, gözeneksiz yapısı ile hijyenik ve lekelenmeye dirençli, en son teknoloji ürünü çok dayanıklı yüzeylerdir. Mutfak ve banyo tezgâhlarında, zeminlerde, duvar ve cephe kaplamalarında, banko ve çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minumum bakım gerektiren, teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip bir yapı malzemesidir. Akrilik kapak ayna etkisi verecek kadar parlak, aşınmaya ve çizilmelere karşı da son derece dayanıklıdır. Akrilik kapaklar bu gün sektörün hemen tüm alanlarında kullanılır hale gelmiştir. Mebran ve Lake gibi gerek mobilyacıların gerekse mimarların çok yoğun olarak kullandıkları ve zamanının trendi haline gelmiş ürünlerin yerini almıştır. Mebran kapağa göre çok daha net bir parlaklık ve yüzey dolgunluğu sağlar. Ayna yansıması efekti ve %100 pürüzsüz yüzeyi ile mebran kapaklardan çok daha iyi sonuçlar alınabilmektedir. Sararma ve renk solması yapmaz. Kadınların en büyük şikâyeti olan tırnakla çizilme, akrilik kapaklarla birlikte sorun olmaktan çıkmıştır.

Mutfakta yer alan sıcak gruplarda (fırın, ocak, davlumbaz vs.) tercih edilen BEKO markalı ürünler ile de kalite standartları yükseltilmiştir. Bir dünya markası olan BEKO, ürün tasarımları ve teknolojileriyle YILDIZ PARK’ta hayatı kolaylaştıran akıllı çözümler sunuyor.